دراواخر سال همه افراد به دنبال تقویم سال جدید هستند. به همین دلیل خیلی مشاغل با توجه به نیاز ضرروری مردم به تقویم با دادن این هدیه ارزشمند و ارزان هم تبلیغات برند خود را گسترده کرده اند و هم مخاطب را خوشحال می کند. تقویم دیواری شاید کاربردی ترین هدیه ای باشد که شما میتوانید به مشتریان و طرفداران خود بدهید . مشتری شما آن را قطعا استفاده خواهد کرد ، تا بحال دیده اید به کسی تقویم دیواری بدهند و او آن را در منزل یا دفتر کار خود استفاده نکند؟ از مزایای این هدایای تبلیغاتی این است که وقتی برروی دیوار منزل یا محل کار نصب شود نه تنها خود مشتری شما آن را میبیند ، بلکه دوستان ، آشنایان و اقوام او نیز آن را مشاهده خواهند کرد .

یکی از مرسوم و رایج ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی انواع تقویم و به خصوص تقویم دیواری می باشد که توسط سیناطرح در چند مدل شامل : تک برگی و چهار برگی و ۱۲برگی در سایز و طرح ها متفاوت در بازار تولید و ارائه میشود. تقویم هایی که توسط ما ارائه میشوند بصورت طرح های عمومی با حد اقل تیراژ ۱۰۰ عدد و طرح های اختصاصی با حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد طراحی و تولید میشوند.

از مزایای این نوع تقویم از هدایای تبلیغاتی این است که وقتی برروی دیوار منزل یا محل کار نصب شود نه تنها خود مشتری شما آن را میبیند ، بلکه دوستان ، آشنایان و اقوام او نیز آن را مشاهده خواهند کرد .

تقویم دیواری

همیشه در هر مکانی از جمله ادارت، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها و محل کار و در هر خانه ای در گوشه ای از دیوار تقویم دیواری با تبلیغی خاص را مشاهده میکنید. چرا که هر فردی روزانه با تقویم و تاریخ و مناسبت ها سرو کار دارد. چاپ روی تقویم دیواری به دلیل دیواری بودن و در معرض دید بودن همیشه بازخورد بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات دارد و تا آخر سال نام و تبلیغ شما در ذهن مشتری و مخاطب به یادگار می ماند.

تقویم های دیواری سیناطرح در ابعاد ۲۰*۲۹ ، ۲۴*۳۴ ، ۳۰*۴۲ ، ۳۴*۴۸ ، ۲۴*۴۲٫۵ چاپ میشوند . و در مدل های حصیری ، مقوایی ، چوبی ، فانتزی ، تک برگ ، چهاربرگ و ۱۲ برگ در دسترس هستند .

هزینه طراحی تقویم در فرم های عمومی ۳۰٫۰۰۰ تومان 

و هزینه طراحی اختصاصی طبق خواسته شما : ۶۰.۰۰۰ تومان

اگر غالب مشتریان شما صنایع و کسب و کارها هستند ، هدیه دادن تقویم رومیزی کار بسیار درخور و مناسبی است ولی چنانچه بیشتر مشتریان شما عموم مردم هستند و از وضعیت کسب و کار آنها اطلاع ندارید بهتر است به سراغ تقویم دیواری بروید .

Shop By Department