چاپ پاکت نامه
سینا طرح
چاپ افست

در قسمت زیر قیمت انواع پاکت نامه و سایر اطلاعات مربوط به چاپ پاکت نامه را در اختیارتان قرار دادیم ، در نظر داشته باشید در مورد قیمت ها به تیراژ ، جنس کار ، گرماژ کاغذ و سایر اطلاعات توجه کنید 

چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه

طرح روی جلد و کیفیت چاپ پاکت نامه ها به اندازه محتویات درون پاکت نامه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. در چاپ سینا طرح پاکت نامه ها را با طرح های حرفه ای و سفارشی و با جنس های مختلف و با بالاترین سطح رنگی چاپ می شود. طرح پاکت نامه شما باید با طرح سربرگ شما که در درون پاکت نامه قرار دارد متناسب باشد که همزمان با باز کردن پاکت نامه یک چشم انداز زیبا برای مخاطب فراهم کند که این خود یک روش بسیار نوین در بهبود و اعتبار بخشی به کسب و کار شما می باشد.

پاکت نامه یکی دیگر از ملزومات اداری و سازمانی هر کسب و کاری است ، پاکت نامه هایی در ابعاد A4 معمولا برای قراردادن نامه های رسمی برای مشتریانتان یا سایر همکاران یا ارگان و اداره جات بسیار لازم است . اگر میخواهید به عنوان یک کسب و کار حرفه ای به فعالیت بپردازید توجه داشته باشید که چاپ پاکت نامه ، چاپ سربرگ و چاپ کارت ویزیت در اولیت های شماست .

سربرگ ها معمولا در سیستم چاپ افست چاپ میشوند و هیچگاه به صورت دیجیتال چاپ نمیشوند زیرا صرفه اقتصادی ندارد و معمولا تیراژ پاکت نامه ها بالای 1000 عدد است ولی گاهی اوقات برخی از کسب و کار های نوپا یا مراکزی که نامه نگاری های زیادی دارند از سیستم چاپ ریسو برای آن استفاده میکنند .

در خصوص پاکت نامه باید به نحوه چسب خوردن آن هم توجه کنید که به صورت ملخی است یا ساده و در چه ابعادی است و باید این نکته را مد نظر داشته باشید که لازم است برای چاپ پاکت نامه طراحی بسیار حرفه ای انجام دهید زیرا طرح پاکت نامه بسیار مهم است و در شکل نهایی محصول تاثیر زیادی دارد . ما به شما توصیه میکنیم از طراحان مجرب سینا طرح استفاده کنید .

برخی از نمونه های چاپ پاکت نامه های A4 و … و طرح پاکت نامه و نمونه پاکت نامه جهت ایده گرفتن شما 

Shop By Department