در بخش زیر میتوانید برخی از نمونه های طراحی پوستر را مشاهده فرمایید . این موارد جهت آشنایی شما با سبک های طراحی پوستر و نمونه های مختلف آن جهت ایده گرفتن شما است . این بخش به مرور تکمیل میگردد

پوستر،اعلان یا اعلامیه به کاغذی در قطع معمولا بزرگ که روی دیوار یا در معرض دید عموم نصب می شود اطلاق میشود محتوای چاپ پوستر می تواند هنری،علمی،آموزشی، تجاری و .. باشد بهره گیری از گرافیک برای انتقال مفاهیم بجای نوشته خصوصیت بارز پوستر می باشد . برای چاپ آن بسته به سایز و تعداد آن می توان ازانواع چاپ دیجیتال، عریض و یا چاپ افست استفاده کرد . مجتمع چاپ کهن با تکیه بر تجهیزات و امکانات موجود در هر سه زمینه چاپی آمادگی پذیرش و چاپ سفارشات پوستر در هر اندازه و تیراژی می باشد .

معرفی هرچه بهتر اهداف تجاری و محصولات خود با استفاده از چاپ پوستر با کیفیت کار بسیار آسان و مفیدی است . پوسترها یک ابزار بازاریابی مناسب و نوین برای جلب مشتریان می باشند. هنگامی که طرح و رنگ چاپ پوستر درست انتخاب و پیاده سازی شود می تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند. شما می توانید از پوستر ها برای رویدادهای مهم، تخفیف های ویژه و سایر موارد کاربردی استفاده نمایید .

چاپ پوستر یکی از رایج ترین و موثرترین ابزارهایی می باشد که توسط تبلیغ کنندگان و یا هر گروهی که سعی در انتقال پیام خود را دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ و طراحی پوستر هم نیز گاهی اوقات برای تولید آثار هنری معروف و مقرون به صرفه هم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ انواع پوستر بیشتر برای چه کار هایی انجام میشود؟

  1.  چاپ انواع پوستر سبب می شود یک برند تجاری معرفی شود
  2.  پوسترهای بزرگ به جهت تبلیغات بسیار موثر است
  3.  زمانی که قصد داریم یک پوشش خبری را منتقل کنیم به راحتی از پوسترهای دیواری می توانیم کمک بگیریم.
  4.  با استفاده از پوستر بزرگ به سادگی می توان آثار هنری را با کمترین قیمت طرح شده به چاپ رساند.
چاپ افست
سینا طرح

سه پارامتر اصلی در چاپ انواع پوستر:

1- رنگ :

روانشناسی رنگ ها در زمان چاپ باید رعایت شود. به عنوان مثال استفاده از رنگ های سرد و گرم هر کدام پروسه مخصوص به خود را دارد. رنگ های گرم بهتر است برای تبلیغات در زمینه لباس یا خوراکی مورد استفاده قرار بگیرد زیرا سبب می شود هیجان بیشتری در افراد القاء شود. از سوی دیگر از رنگ های سرد توصیه می شود برای کارهایی که نیاز به آرامش روحی روانی دارد استفاده شود. به عنوان مثال معرفی کارهای خدماتی که احساس امنیت بیشتری را با آرامش در افراد ایجاد می کند.

2- فرم :

فرم ها نیز همانند رنگ ها دارای اصول و قواعدی مشخص هستند. به عنوان مثال از خطوط سنگین برای کارهای تبلیغاتی شرکت های خودرو سازی استفاده می شود تا بازخورد مناسب تری داشته باشد. و از خطوطی که منحنی بیشتری دارند بر اساس قوانین و اصول طراحی در زمینه عروسک سازی و تبلیغات خوراکی ها بیشتراستفاده می شود.

3- فونت :

فونت ها نیز در زمان چاپ باید رعایت شود. شما برای چاپ طرح ها باید اصول استاندارد را رعایت کنید به عنوان مثال المان های جغرافیایی با المان هایی که برای چاپ یک تبلیغ کارتنی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت است.

جمع بندی نهایی :

در نهایت برای به چاپ رساندن پوستر به شما پیشنهاد می کنیم اصول هایی که در زمینه کار مد نظر شما است به درستی انجام دهید. ترکیب همه عوامل در کنار یکدیگر اگر به درستی انجام بگیرد سبب می شود شما به اهداف خود نزدیک تر از قبل شوید.

چاپ پوستر

 

در وب سایت سیناطرح میتوانید خدمات مختلفی را از چاپ افست و چاپ دیجیتال و چاپ ریسو و خدمات چاپ کارت ویزیت و بروشور و تراکت و بنر و فلکس و مش و لارج فرمت و هدایای  تبلیغاتی و … را دریافت کنید .

البته سیستم دریافت سفارشات آنلاین سینا طرح با نام چاپ آنلاین پرینت سینا طرح راه اندازی شده و از طریق آن میتوانید محصولات مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید .

Shop By Department