با توجه به اینکه تقویم دیواری بیشتر در منازل و برروی دیوار نصب میشود ، تقویم رومیزی مخصوص کسانی است که میخواهند این محصول را به مشتریان و همکاران خود هدیه دهند و هدف آنها آوردن تبلیغات خود برروی میز و دفتر کار مشتریان خود است . بنابر این شما باید با توجه به مخاطب خود هدایای تبلیغاتی خاص آنها را به آنها هدیه دهید :

اگر غالب مشتریان شما صنایع و کسب و کارها هستند ، هدیه دادن تقویم رومیزی کار بسیار درخور و مناسبی است ولی چنانچه بیشتر مشتریان شما عموم مردم هستند و از وضعیت کسب و کار آنها اطلاع ندارید بهتر است به سراغ تقویم دیواری بروید .

تاریخ در زندگی ما یکی از عواملی است که ما روزانه با آن سروکار داریم تمام قرار های ملاقات و انجام کارهای مختلف براساس زمان بندی ما صورت میگیرد . ما بارها باید تاریخ روز را چک کنیم تا بتوانیم برنامه ریزی روزانه خود انجام دهیم این مسائل در ادارات بیشتر لزوم خود را نشان خواهد داد و تقویم های رومیزی بیشترین استفاده خود را در این مکان ها خواهند داشت .

تقویم رومیزی

همیشه مهمترین بخش جذب یک تبلیغ  به طراحی زیبا ودرخور آن برمیگرد. طراحی والبته کیفیت چاپ تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد. مهمترین بخش تولید و چاپ تقویم های رومیزی نیز طراحی آن می باشد.

در طراحی باید موارد مختلفی در نظر گرفته شود که برخی از آنها را به اختصار جهت اطلاع شما از فرایند طراحی تقویم رومیزی در زیر آورده ایم :

  1. باید صفحه اول تقویم جوری طراحی شود که با یک نگاه مخاطب را به خود جذب کند. در صفحه اول معمولا زمان تحویل سال- و عدد سال جدید را طراحی می کنند. طرح و مضمون تقویم می تواند طرح کلاسیک، طبیعت، توریستی و سنتی و… باشد.
  2. معمولا ابعاد و سایز تقویم به تولید کننده بستگی دارد ولی در طراحی تقویم رومیزی باید حتما تقویم بصورت خوانا همراه با اعداد شمسی و قمری و میلادی باشد – تعطیلات و مناسبت ها نیز در گوشه ای از تقویم مشخص شده باشد.
  3. در طراحی تقویم می توانید از هر رنگ و مدلی استفاده نمایید فقط لازم به ذکر هست که برای طراحی تقویم رومیزی باید از قسمت بالا حدود ۱ سانت فضا برای فنر و از چپ و راست و پایین حدود ۴-۵ میلی متر فضا برای برش قرار داده شود.

هزینه طراحی تقویم در فرم های عمومی ۳۰٫۰۰۰ تومان 

و برای دریافت هزینه طراحی اختصاصی طبق خواسته شما باید با مجموعه سیناطرح تماس بگیرید

#تقویم های رومیزی اداری که معمولا برروی هر میز کاری قرار گرفته می تواند در مدل های مختلفی تولید شود.این محصولات معمولا بصورت تقویم روزشمار و در ابعاد کوچک برروی پایه چوبی، پایه پلاستیکی و پایه فلزی پانچ می شود و در معمولا در ابعاد ۱۰*۸ بوده و هرروز از هفته در یک صفحه قرار گرفته و برروی میز فضای کوچکی را اشغال می کند.

شما می توانید برروی صفحات این مدل از #تقویم های رومیزی اداری طرح و لوگوی خود را در تمام صفحات بصورت تک رنگ یا چاپ رنگی چاپ نمایید. نام های دیگر #تقویم_رومیزی_اداری، #تقویم_رومیزی_کوچک، #تقویم_رومیزی_یادداشتی و تقویم پانچی می باشد . همچنین میتوان تقویم رومیزی اداری خود را با طراحی مورد دلخواه خودتان چاپ نمایید.

Shop By Department