سیناطرح اصفهان در راستای ارائه خدمات و محصولات هدایای تبلیغاتی اقدام به فروش و عرضه انواع سررسید تبلیغاتی و سالنامه تبلیغاتی در انواع گوناگون نموده است . سررسیدهای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی خاص و متداولی هستند که معمولا مشتریانتان در آخر هر سال از شما انتظار دارند دریافت کنند . شما با ارائه سررسید تبلیغاتی به مشتریان خود میتوانید وجهه خوب و حرفه ای از برند خود به نمایش بگذارید و با توجه ظرفیت و امکان چاپ و طراحی بر سالنامه های تبلیغاتی ( به صورت برگه های اضافی داخلی یا چاپ و طلاکوب روی جلد ) میتوانید توضیحات مفصل و کافی در خصوص خود و برند خود به مشتریان ارائه دهید . سالنامه ها یا همان سررسید ها انواع مختلفی دارند که برخی از آنها عبارتند از : وزیری ، اروپایی ،سلطانی، رحلی ، رقعی ، پالتویی ، خشتی ، جیبی ، ارگانایزر

در وب سایت چاپ آنلاین پرینت سیناطرح شما میتوانید تمامی محصولات مورد نظر خود را از قبلی هدایای تبلیغاتی و سالنامه های تبلیغاتی سفارش دهید

سررسید
سررسید

در سررسید ارگانایزر علاوه بر اینکه می‌توانید کاغذهای یادداشتتان را به هر تعدادی که بخواهید، قرار دهید، می‌توانید وسایل شخصی‌تان از قبیل کارت شناسایی و خودکار را نیز جاسازی کنید. همچنین برای اینکه قرارهای درسی یا کاری‌تان فراموش نشود یک بخش تقویم قرار داده شده است. علاوه بر این‌ها یک بخش یادداشت برای سازماندهی کارهای روزانه‌تان اختصاص دارد. بخش دفترچه تلفن هم برای یادداشت کردن تلفن‌های ضروری است که در طول روز به آن نیاز دارید. تمامی این بخش‌ها توسط یک برگه دیوایدر جدا شده‌اند.

سررسید ارگانایزر در خصوص سحافی دارای فرمت قفل کلاسوری است که به جلد ارگانایزر متصل می‌شود. داخل ارگانایزر معمولا  قفل کلاسوری وجود دارد که با باز و بسته کردن آن می‌توان صفحات را برداشت یا به صفحات اضافه کرد.

سالنامه ارگانایزر در مجموعه سالنامه های لوکس است و قیمت متوسط رو به بالا دارد

سالنامه اروپایی یک مدل دیگر از سالنامه های تولید شده توسط سیناطرح است که تفاوت کلی آن با سایر انواع سررسید در ابعاد و قطع نهایی کار است : این محصولات در قطع (حدودا) ۲۲×۱۳سانتی‌متر، وبا کاغذ٧٠ گرم سفید و کرم رنگ، به صورت چاپ دو رنگ داخلی ، شامل محتوای تقویم روزشمار همراه اطلاعات ضروری انتهایی و دفترتلفن است، که همراه با جلدسازی های متنوع وبا یراق‌ آلات تزئینی و با بهترین کیفیت ، تولید و سفارشی‌سازی می شود.

سررسید در حقیقیت یک تقویم است؛ که دارای فضای کافی برای یادداشت می‌باشد که به حقایق و اتفاقات گذشته و حال اشاره می‌کند و همچنین می‌تواند یک ابزار برای برنامه‌ریزی امور شما باشد.

سررسد های اروپایی یا پالتویی دارای فضای کمتری برای چاپ اطلاعات برند شماست ولی برای مخاطب شما به دلیل کم حجم بودن جذاب تر است .

سررسید
سررسید

با ۳ بار تا کردن پی در پی کاغذ ۷۰ در ۵۰ سانتیمتر به اندازه تقریبی سالنامه قطع وزیری می رسید که البته پس از پروسه چاپ برش داده می شود. در حال حاضر مرسومترین قطع برای کتاب در ایران اندازه قطع وزیری است سالنامه وزیری هم یک مدل دیگر از محصولات تولید شده توسط سیناطرح است که تفاوت کلی آن با سایر انواع سررسید در ابعاد و قطع نهایی کار است : این محصولات در قطع (حدودا) ۲۳٫۵ × ۱۶٫۵ سانتی‌متر، وبا کاغذ٧٠ یا ۸۰ یا ۶۵ گرم سفید و کرم رنگ، به صورت چاپ دو رنگ داخلی ، شامل محتوای تقویم روزشمار همراه اطلاعات ضروری انتهایی و دفترتلفن است .

نوجوانان ، کارمندان و مدیران عاشق این محصول هستند ، به راحتی در کیف قرار گرفته و فضای مناسبی جهت یادداشت در اختیار میگذارد

در کل …

سالنامه ها ابزار فوق‌العاده ای برای تبلیغات برند و تجارت شماست ؛ تفاوتی نمیکند درچه صنعتی فعالی باشید یا حتی یک مغازه کوچک یا یک شرکت بین المللی باشید چه برای فروش باشد و چه برای هدیه دادن، استفاده از یک سررسید با طراحی چشم‌نواز و ترکیب رنگ‌های دلپذیر در کل سال خوشایند مشتریان و همراهان شما خواهد بود .
سایز سررسید می‌تواند بنا به نظر تولیدکننده دلخواه و متفاوت باشد ولی برای کاهش ضایعات و همچنین قیمت تمام شده معمولاً از سایزهای استاندارد استفاده می‌شود. به طور کلی قطع‌های استاندارد سررسید و سالنامه بر اساس سایز کاغذهای استاندارد تعیین می‌شود به طوری که کمترین دورریز کاغذ را داشته باشد.

Shop By Department