با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی ، سینا طرح به عنوان یکی از بهترین چاپخانه های اصفهان در زمینه های چاپ افست ، چاپ دیجیتال و چاپ ریسو ، چاپ لارج فرمت و … فعالیت دارد . شاید شما هم بسیار به دنبال چاپخانه اصفهان جستجو کردید و نتیجه مطلوبی نیافتید . ممکن است چاپخانه قبلی شما مسئولیت پذیری پایینی داشته ، سرعت تحویل سفارش شما پایین بوده ، کیفیت سفارش شما آن چیزی نبوده که انتظار داشتید و …. اما سینا طرح هنوان یک چاپخانه اصفهان میتوانید هر آنه که شما نیاز دارید و انتظار دارید را برآورده کند . کافیست با ما تماس بگیرید

سینا طرح به عنوان یک

چاپخانه اصفهان

شما در سیناطرح میتوانید تمامی خدمات چاپ افست از قبلی چاپ کارت ویزیت ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ پوستر ، چاپ کاتالوگ ، چاپ دیجیتال و چاپ ریسو  و سایر انواع چاپ را تهیه کنید. همچنین با تکمیل و راه اندازی سامانه چاپ آنلاین سینا طرح میتوانید تمامی خدمات مورد نیاز خورد را به صورت آنلاین سفارش داده و از سرعت و آسودگی خاطر فوق العاده برخوردار باشید . ضمنا راه اندازی این سامانه به دلیل گام برداشتن در مسیر تحقق چاپخانه آنلاین بوده است و این مایه شعف و خوشنودی ماست .

چاپخانه اصفهان

چاپخانه اصفهان

 

از بین تمامی روش های چاپ( digital printing, engraving, screen printing, letterpress printing with antique type, and foil stamping) نام یکی بیش از دیگران روی زبان ها می چرخد و آن؛ چاپ افست است. در این نوشتار به طور خلاصه اطلاعاتی راجع به چاپ افست به خلاصه مطرح می کنیم. مطالعه آن ها می تواند ذهنیتی مناسب در ذهن شما ایجاد کند و بر مبنای آن ها حرکت به سمت اهداف و آینده را انجام دهید. تا به حال شده وقتی چاپخانه به شما وعده ی چاپ افست می دهد خیلی متوجه منظور او نباشید؟

افست (Offset)، در معنای لغت یعنی غیر تماسی بودن، یعنی اینکه متریال چاپی که اغلب کاغذ می باشد در تماس مستقیم با پلیت چاپی که به اصطلاح معمولا زینک گفته می شود نمی باشد، در نتیجه در دسته بندی صنعت چاپ، چاپ افست در دسته بندی های چاپ های غیر تماسی قرار می گیرد. ما در صنعت چاپ لازم است در ابتدا انواع سیستم های چاپ را بدانیم.

اگر برای نیوتن و قوانین سه گانه اش، همه چیز از یک سیب و زیر درخت شروع شد، برای چاپ افست نیمی از کار در امریکا و نیم مهم تر در کارگاه چاپی کوچک، واقع در المان رقم خورد. در سال 1904 فردی به نام روبل برای چاپ اسکناس به مشکل خورده بود و کیفیت نتیجه ی کار او را راضی نمی کرد در نتیجه به ندای درونی اش گوش سپرد.
او سیستم چاپ لیتوگرافی را دستخوش تغییر کرد و از این طریق چاپ غیر مستقیم یا افست را پدید آورد. هرچند کار او در آغاز ساده و ابتدایی بود و از طریق اغشته به مرکب کردن یک پلاستیک نرم و منقش کردن کاغذ با استفاده از آن پلاستیک صورت می گرفت اما همین تغییر روش کافی بود تا صنعت چاپ برای همیشه دگرگون شود.

 

Shop By Department