چاپ کاغذدیواری سفارشی در سینا طرح در انواع رنگ ها و طرح ها امکان پذیر است. امکان درج تصاویر و طرح های مختلف شما برای چاپ برروی کاغذ دیواری سفارشی در سایزهای مختلف و متناسب با فضاهای مختلف وجود دارد.

چاپ کاغذدیواری با تصاویر سفارشی شما و طرح های مورد پسند شما می تواند فضایی زیبا برای زندگی و فعالیت های مختلف فراهم آورد.

با پیشرفت روز افزون صنعت چاپ در ایران و با ارتقاء دستگاه های چاپ لارج فرمت ،  امروزه این امکان برای شما فراهم است که بتوانید دقیقا نیاز خود را در زمینه چاپ کاغذدیواری متناسب با مد روز پیاده سازی و اجرا کنیم و طبیعتا هزینه ی بسیار کمتری را متقبل شویم . امروزه چاپ کاغذ دیواری اختصاصی از جمله چاپ های پرمصرف بازار دنیا محسوب شده و دستگاه های این علم و همچنین جوهر های اکوسالونت این تکنولوژی جز صنعت های بروز و البته گران قیمت دنیا به حساب می آید و همین امر سبب شده که دستگاه های چاپ پوستر دیواری اختصاصی در کشور عزیزمان ایران محدود باشد و برخی از دوستان به دلیل هزینه های بالای این دستگاه دست به تغییر کاربری سایر دستگاه ها جهت چاپ لارج فرمت کاغذدیواری می زنند که طبیعتا نتیجه مطلوب ندارند و با شکست مواجه میشود.

چاپ کاغذدیواری
چاپ کاغذدیواری

آیا تا بحال شده که وارد منزل یکی از دوستانتان یا محل کار و دفتر شرکتی شده باشید که از کاغذ دیواری خاصی در اندازه بزرگ به اندازه یک دیوار باشد و طرح خاصی روی آن ببینید که هیچ کجا قبلا تجربه نکردید؟

اصلا تابحال به ذهنتان رسیده که بخواهید روی یکی از دیوار های منزلتان یک طرح بزرگ از خود و خانواده خود ببینید یا تصویر منظره یا طبیعت قراردهید؟

آیا تا کنون احساس نیاز کردید که در محل کارخود روی یکی از دیوار ها تصویری در خصوص خدمات و فعالیت خود قرار دهید ؟ آن هم به صورت کاغذ دیواری با کیفیت بالا و قابل شستشو ؟

تمامی این ها با چاپ کاغذدیواری برای شما از امروز در سیناطرح فراهم است .

[cq_vc_beforeafter beforeimage=”5575″ afterimage=”5572″ autoslide=”3″ handletooltip=”جابجا کنید”]

جنس کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در حال حاضر در این مجموعه برروی ۴ جنس متفاوت کاغذ بافت دار :

کاغذ دیواری جنس چرم
کاغذ دیواری جنس ماسه ای
کاغذ دیواری جنس پوشالی
کاغذ دیواری جنس اکلیلی
با عرض رول ۱۱۰ سانت انجام می شود که در آزمایش های اختصاصی مجموعه بالاترین ماندگاری و زنده ترین رنگ ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.(H5)

جنس کلیه کاغذ های دیواری ترک می باشند و به دلیل کیفیت پایین و ماندگاری ضعیف سایر برند در این مجموعه از آنها استفاده نمیشود.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد چاپ کاغذ دیواری های این مجموعه قابل شستشو بودن آنها می باشد که می بایست حتما در هنگام خرید به این نکته توجه ویژه شود.

Shop By Department