تابلو ال ای دی

تابلو های ال ای دی ثابت یکی از انواع تابلو تبلیغاتی هستند که به صورت متن ، لوگو یا یک طرح خیلی ساده ایجاد میشوند و به نام ساین ال ای دی (sign led) شناخته میشوند . تابلو سازی این تابلو ها ( تابلو ال ای دی ثابت ) معمولا به صورت مدل های تک رنگ قرمز ، دو رنگ آبی و قرمز ، یا سه رنگ آبی ، قرمز و سبز ایجاد میشوند .

همانطور که می دانید هدف از به کار بردن تابلوهای تبلیغاتی معرفی برند شما در کوتاه ترین زمان ممکن است. تابلوهای ال ای دی ثابت بواسطه ساختاری که دارند این خواسته را به بهترین شکل برآورده می کنند.

تابلو ال ای دی شما می تواند در قالب متن و یا اشکال مختلف طراحی شود و هر قسمت آن از ال ای دی با رنگ دلخواهی ساخته شود و برای جلب توجه بیشتر چشمک زن باشد.

تابلو ال ای دی ثابت معمولا به ۲ صورت ساخته میشود : با قاب یا بدون قاب . مدل های بدون قاب که معمولا به صورت حروف تکی هستند و شامل یک عبارت یا متن کوتاهی است در حالتی که دور متن خالی است یا پشت آن شیشیه ای است بر روی شیشه نصب میشود و کاربرد آن برای مغازه ها بیشتر است . بیشترین کاربرد آن برای جایی است که شما فضای شیشه ای وسیعی در مغازه خود دارید و در کنار خیابان یا گذر گاه اصلی قرار گرفته اید و میخواهید به مشتریان بالقوه خودتان اطلاع بدهید که : آهای ما اینجا هستیم ..! داخل مغازه مارو ببین ؛ و در همین حین دید خودتان را به بیرون هم از دست ندهید . در حقیقت این مدل تابلو های پشت شفاف بخاطر مصرف بالای برق تابلو های نئون جایگزین اونها شدند و به سرعت محبوبیت خاصی پیدا کردند .

مدل های زیر برخی از نمونه های تابلو LED ال ای دی ثابت پشت شفاف هستند .

تابلو ال ای دی - تابلو led
تابلو ال ای دی - تابلو led
تابلو ال ای دی - تابلو led

اما تابلو ال ای دی ثابت وقتی با قاب تولید می شود که برای آویزان کردن در کنار درب مغازه شما چه به صورت عرضی چه به صورت طولی مناسب باشد ( در این مواقع مراقب بازرسان عوارض و قوانین عوارض هم باشید ) . در این صورت میتوانید از ترکیب متن و نوشته یا طرح های خاصی استفاده کنید ولی توجه داشته باشید دیگر آن طرف تابلو قابل دیدن نیست . کاربرد این تابلو برای جایی است که شما یا شیشه به اندازه کافی ندارید یا شیشه هایتان دیگر جای تبلیغات ندارد یا اینکه دید فضای خارج مغازه شما از مسیر و خیابان بهتر است . قاب تابلو ها دارای بخشی در پشت تابلو هم هست که به صورت کارتن پلاست یا تخته چوبی است

نمونه های زیر برخی از انواع تابلو LED با قاب جهت نصب خارج از فضای مغازه را نشان میدهد :

تابلو ال ای دی - تابلو led
تابلو ال ای دی - تابلو led
تابلو ال ای دی - تابلو led

به طور کلی تابلو ال ای دی برای وقتی که در کنار شما همکاران زیادی مغازه دارند و احساس رقابت میکنید مناسب است . 

تابلو های ثابت بدون قالب و شفاف را میتوانید در فرمت های از پیش ساخته شده هم بخرید .. تصاویر زیر برخی از این نمونه هارا نشان میدهد . این نمونه ها به صورت آسان و سریع به هم متصل شده و در صورت خرابی تنها یک حرف را تعویض خواهید کرد اما از معایب این نوع تابلو های ال ای دی led میشه به عدم خلاقیت در طرح اشاره کرد چون طرح های خاصی برای اون وجود نداره و یک سری حروف از پیش ساخته شده است .

تابلو ال ای دی - تابلو led
تابلو ال ای دی - تابلو led
تابلو ال ای دی - تابلو led

تابلو تبلیغاتی ساخته شده دارای مشخصات زیر می باشد:

–        ال ای دی های به کار رفته از بهترین و با کیفیت ترین نمونه led های موجود در بازار میباشد .

–        زمینه تابلو از جنس پلکسی یا ام دی اف (به دلخواه مشتری) می باشد.

–        آداپتور و مدار فلاشر (چشمک زن) با توجه به نیاز و درخواست مشتری روی تابلو قرار می گیرد.

–        تمامی قطعات تابلوهای ساخته شده دارای گارانتی می باشند.

تابلو ال ای دی

Shop By Department