10 هدایای تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای کوچک را بشناسید

هدایای تبلیغاتی راهی قدرتمند و موثر برای شناساندن برند کسب‌وکار شما به مشتریان است. این هدایا اگر به درستی انتخاب شوند در طول زمان نام برند شما را به مردم یادآوری می‌کنند. شواهد نشان می‌دهد که ارتباط مستقیمی بین کالای تبلیغاتی و بهبود در شناسایی برند و افزایش فروش وجود دارد.

علاوه بر آگاهی مشتری از برند و فروش بهتر، این نوع از تبلیغات بازده بهتری در سرمایه‌گذاری دارد. اما چگونه می‌توانید برای کسب‌وکارتان هدایای تبلیغاتی مناسب انتخاب کنید؟

انجمن تبلیغ کالا در بریتانیا (BPMA) معتقد است کلید موفقیت در انتخاب هدیه تبلیغاتی این است که کالا منحصربه‌فرد، شخصی، باکیفیت و کاربردی باشد. کالایی که این چهار ویژگی را داشته باشد با ایجاد حس قوی در مشتری کسب‌وکار شما را به او یادآوری می‌کند و در واقع در یک بازه زمانی برند شما را برای او تبلیغ می‌کند.

در این نوشتار با توجه به این چهار ویژگی کلیدی، ده ایده مهم را برای انتخاب هدایای تبلیغاتی که مناسب کسب‌وکارهای کوچک و نوپاست معرفی می‌کنیم.

هدایای تبلیغاتی مفید

شواهد نشان می‌دهد که ارتباط مستقیمی بین هدایای تبلیغاتی که استفاده میشود و افزایش کیفیت برندینگ و افزایش فروش وجود دارد.

همچنین مطالعه کنید : لیست قیمت و مشخصات هدایای تبلیغاتی 98

ساک دستی تبلیغاتی

حالا که کارشناسان حفظ محیط زیست مدام درباره مضرات کیسه‌های پلاستیکی برای محیط زیست هشدار می‌دهند خوب است از ساک‌های پارچه‌ای به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید. مردم این ساک‌ها را دوست دارند و برای خریدهای روزمره آن را در دست می‌گیرند. این فرصتی عالی برای برند شماست که رهگذران در خیابان و محل هم نام برند شما را ببینند. برای طراحی ساک‌های تبلیغاتی از رنگ‌های زمینه تند و پررنگ استفاده کنید طوری که لوگو و نام برندتان از فاصله دور هم مشخص و قابل مشاهده باشد.

دفتر یادداشت تبلیغاتی

دفتر یادداشت‌ها به کار همه افراد می‌آیند. اما برای تاثیرگذاری بیشتر هنگام جلساتی که نیاز به نت‌برداری دارد دفتر یادداشت به مشتریان خود هدیه بدهید. اطلاعات شرکت و شماره تماس آن را در دفتر یادداشت اضافه کنید تا همچون کارت تبلیغاتی برای کسب‌وکارتان عمل کند. اما دفتر یادداشت کارت تبلیغاتی است که دور انداخته نمی‌شود چون مشتریان دلیل قانع‌کننده‌ای برای نگه‌داشتن آنها در محل کار دارند. دفترهای یادداشت‌ در اندازه‌ها و اشکال مختلف تولید می‌شوند و شما در انتخاب آنها محدودیتی نخواهید داشت. فقط اطمینان حاصل کنید سبک دفتر انتخاب‌شده با برند شما و تصوراتی که می‌خواهید برای مشتری ایجاد کنید مطابقت داشته باشد.

خودکار تبلیغاتی

انتخاب یک خودکار باکیفیت در مقایسه با خودکارهای ارزان‌قیمت ارزش برند شما را در نزد مشتریان افزایش می‌دهد. برای معرفی بهتر برندتان می‌توانید از خودکارهای بنردار (banner pen) استفاده کنید. این خودکارها محبوبیت زیادی مخصوصا در میان نوجوانان دارند. شما می‌توانید اطلاعات کلیدی و شماره تماس کسب‌وکارتان را که خواهانید همیشه در دسترس مشتری باشد روی بنر این خودکارها چاپ کنید.

قمقمه‌های ورزشی تبلیغاتی

پزشکان توصیه می‌کنند حداقل در روز شش تا هشت لیوان آب بنوشید. قمقمه‌ها هدایای تبلیغاتی مناسبی برای کارمندان اداری است زیرا در حین یادآوری نام برند شما، آنها را به نوشیدن آب ترغیب می‌کند.

جاکلیدی‌‌های تبلیغاتی

همه افراد به جاکلیدی نیاز دارند. اگر جاکلیدی به مشتریان خود هدیه بدهید حداقل آنها هنگام باز کردن و قفل کردن در منزل نام برند شما را خواهند دید. جاکلیدی‌ها تنوع بسیاری دارند و با میزان از بودجه می‌توانید آنها را انتخاب کنید. جاکلیدی کالای تبلیغاتی است که مدت طولانی در دست مشتری خواهد ماند.

سویشرت‌های تبلیغاتی

با توجه به تغییر پوشش رایج در ادارات از پوشش رسمی کت و شلوار به پیراهن و شلوار جین، انتخاب سویشرت به عنوان هدیه تبلیغاتی برند شما را در نظر مشتریان شاخص خواهد کرد. پوشیدن لباس‌های راحت با طرح و رنگ متنوع انگیزه و خلاقیت را در کارکنان تقویت می‌کند. هدیه سویشرت به کارکنانتان یک حرکت هوشمند محسوب می‌شود. اگر در انتخاب سویشرت از رنگ‌های خاص مثل زرد و نارنجی استفاده کنید برندتان بیشتر در خیابان و محل کار دیده می‌شود.

گلدان‌های تبلیغاتی

وجود گلدان‌های گل و گیاه در محل کار کمک می‌کند کارمندان شادتر و سالم‌تری داشته باشید. پس دست به کار شوید و گلدان‌های تبلیغاتی به آنها هدیه بدهید. چیزی نمی‌گذرد که تاثیر مثبت این هدیه تبلیغاتی متفاوت را خواهید دید.

فلش مموری تبلیغاتی

چاپ برروی فلش تبلیغاتی یک از کارهایی است که میتوانید به کمک آن وسایل کاربردی روزانه برای افراد به‌ویژه کارمندان را تهیه کنید . با درج اطلاعات ضروری و شماره تماس کسب‌وکارتان روی آن همواره به مشتریان و یا کارمندانتان یادآوری می‌شوید.

خوشبوکننده هوا تبلیغاتی

خوشبوکننده هوا شاید هدیه تبلیغاتی فراگیری نباشد اما مزیت آن این است که همیشه در اتومبیل دیده می‌شود. نام برندتان را طوری روی آن حک کنید که به طور واضح قابل مشاهده باشد.

کلاه های پارچه ای تبلیغاتی

کلاه‌های پارچه‌ای مخصوصا در فصل بهار و تابستان گزینه مناسبی برای هدیه تبلیغاتی است. مشتری‌ها این کلاه‌ها را در حالی که نام برند شما روی آن گلدوزی یا چاپ شده روی سر می‌گذارند و از این طریق برند شما در محل‌های عمومی هم شناخته شود.

ده ایده برای انتخاب هدایای تبلیغاتی را با هم مرور کردیم. حالا وقت آن است هدایای تبلیغاتی خود را با توجه به اهداف کسب‌وکارتان انتخاب کنید.در این خصوص میتوانید با مشاورین ما در سیناطرح برای انتخاب بهترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی برند خود تماس بگیرید : 09131149175  و 031-32684233

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shop By Department