تبلیغات انتخاباتی

مجتمع چاپ و تبلیغات سیناطرح به عنوان کارگزار تبلیغات انتخاباتی در کشور جهت رسیدن به هدف ارائه بهترین و کامل ترین مجموعه خدمات تبلیغات ، انجام کلیه خدمات تبلیغات انتخاباتی را در دستور کار خود قرار داده است .کلیه نامزد های محترم مجلس شورای اسلامی ، نامزد های شورای شهر و شورایاری ها میتوانند هر کجای ایران که هستند از خدمات ما استفاده کنند و سفارش های خود را در شهر خود دریافت کنند . خدمات تبلیغات انتخاباتی سیناطرح عبارتند از چاپ و طراحی کارت ویزیت انتخاباتی ، چاپ و طراحی بنر انتخاباتی ، چاپ و طراحی پوستر انتخاباتی ، چاپ و طراحی تراکت و فلایر و بروشور انتخاباتی و تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی شامل وب سایت انتخاباتی و تبلیغات در تلگرام ، اینستاگرام و شبکه وب سایت های پر طرفدار خبری و …

در زیر میتوانید لیست خدمات و توضیحات خدمات ما را ببینید .

تبلیغات انتخاباتی
چاپ بنر انتخاباتی

طراحی بنر انتخاباتی و چاپ بنر انتخاباتی

برای اینکه یک تبلیغات کاندیداتوری خوب داشته باشید باید تبلیغات شما به چشم همگان بیاید . چاپ بنر انتخاباتی و استفاده از آن در کنار ستاد تبلیغاتی شما کاندیدای محترم طبق آیین نامه تبلیغات انتخاباتی میتواند تاثیر بالایی در جلب توجه مخاطب و عامه مردم و افکار عمومی داشته باشد . بنر ها با فضای چاپ وسیع امکان نوشتن و اطلاع رسانی موارد زیادی از جمله برنامه های آینده ، وعده های تبلیغاتی و شعار ها را میدهد . بنر های تبلیغاتی ابعاد مشخصی دارند اما در خصوص بنر های انتخاباتی ، سینا طرح ابعاد متنوعی را به شما ارائه میدهد ؛ میتوانید به اندازه 2 متر در 3 متر یا 3 متر در 4 متر در جلوی ستاد خود بر روی سازه های داربستی نصب کنید ولی خدمتی که به صورت ویژه فقط و فقط توسط سینا طرح ارائه میشود ، چاپ بنر در عرض 3 یا 4 متر و به طول بالا ( مثلا 20 یا 30 متر ) برای آویزان کردن از بالای ساختمان است . این نوع بنر نیاز به سازه های داربستی ندارد و به ساختمان پرچ میشود و به دلیل بزرگی ابعاد آن در دید همه رهگذران جلوه خاصی میکند . که طبق آیین نامه شما میتوانید اینگونه بنر هارا در مقابل ستاد خود نصب کنید .

طراحی کارت ویزیت انتخاباتی و چاپ کارت ویزیت انتخاباتی

چاپ کارت ویزیت انتخاباتی یکی دیگر از خدمات سیناطرح است ، شما برای معرفی خود به افرادی که از نزدیک آنها میبینید ، در میتینگ های سیاسی یا تبلیغاتی و در جلسات مهم باید کارت ویزیت خود را به عنوان کاندیدای انتخاب همراه داشته باشید و آن را به افراد مورد نظر خود بدهید تا آن افراد بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند ، قطعا وجه خوبی ندارد اگر مسئولی یا کاندیدای دیگری از شما اطلاعات تماس بخواهد و شما کارت ویزیت نداشته باشید و بخواهید به صورت کلامی به او بگویید . بنابر این کارت ویزیت انتخاباتی یک جزء بسیار مهم از تبلیغات انتخاباتی شما است که باید با دقت و ظرافت و هنر و استراتژی طراحی و چاپ شود .

البته شما میتوانید چند نوع کارت چاپ کنید و در یک نوع شماره همراه و اطلاع تماس تلفنی یا ادرس دفتر خود را به مخاطبین ویژه خود بدهید و برای عموم و سایرین که نیازی به دادن شماره های تماس به آنها ندارید کارت ویزیت دیگری را بدهید که اطلاعات شما در فضای مجازی اعم از وب سایت شما ، کانال اینستاگرام و تلگرام شما و یا ایمیل و سایر راه های ارتباط با عموم در آن قید شده باشد .

به این شکل افراد از شما بخاطر اهمیت دادن به آنها راضی میشوند و قطعا شما را در ذهن خود نگه میداند حتی امکان رجوع آنها با پایگاه ها خبری مجازی شما هم هست . به این شکل شما محبوبیت خود را دوچندان خواهید کرد .

کارت ویزیت انتخاباتی
چاپ بنر انتخاباتی

طراحی پوستر انتخاباتی و چاپ پوستر انتخاباتی

پوستر های انتخاباتی یکی دیگر از خدمات تبلیغات انتخاباتی مجموعه چاپ و تبلیغات سیناطرح است . طراحی و چاپ پوستر انتخاباتی باید با رعایت یک سری اصولی انجام گیرد تا مشکلات متعددی از جمله پایین بودن کیفیت نهایی محصول ، ضعیف بودن طراحی ، ناخوانا بودن متون ، جذاب نبودن طرح ، اذیت کردن چشم از لحاظ رنگ بندی و … پیش نیاید. در حقیقت پوستر انتخاباتی در ابعاد گوناگون چاپ میشوند ولی چون در تیراژ بالا به چاپ میرسند باید حرفه ای طراحی شوند تا کاندیدا دچار ضرر فراوان نشود و از جذابیت و تاثیر گذاری تبلیغات انتخاباتی خود مطمان باشد .

چاپ پوستر انتخاباتی در ابعاد A4 , A5 , A3  یا هر ابعاد دیگری انجام میشود و در جنس های گلاسه و تحریر تولید میشوند ولی هر کدام کارای خاص خود را دارند ، اگر قرار است پوستر انتخاباتی را به دیوار بچسبانید باید از جنس تحریر با گرماژ بالا باشد و اگر قرار است به دست مخاطب خاص در سمنار و نشست یا متینگ های ویژه بدهید بهتر است از جنس گلاسه یا بالاتر از آن از جنس کاغذ سنگ و کاغذ های با کیفیت دیگر باشد .

طراحی وب سایت انتخاباتی و تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی

تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی به عنوان یکی از راه های تبلیغات انتخاباتی بسیار به صرفه و مفید و تاثیر گذار است . اگر شما به عنوان کاندیدای یک انتخابات سراسری یا به عنوان یک چهره محبوب سیاسی یا یک فعال اجتماعی دارای پایگاه های مردمی در فضای مجازی باشید  ، هم میتوانید به صورت مستقیم با مخاطبین و طرفداران خود ارتباط داشته باشید و هم بازه بسیار زیادی از افراد را با فعالیت ها ی خود آشنا کنید ، در سینا طرح می میتوانیم برای شما هر گونه تبلیغات  در فضای مجازی را به صورت یکپارچه انجام دهیم .

از مزایای طراحی وب سایت انتخاباتی برای ارتباط با طرفداران میتوان به قابلیت رصد و مشاهده میزان مراجعین به وب سایت ، قراردادن هرگونه مقاله ، اطلاعیه و مطالب بدون محدودیت متن و حجم محتوا ، تبلیغ در سایر وب سایت های معتبر از جمله خبر گذاری ها ، سایت های اقتصادی ، تجاری بازرگانی ، سایت های پرطرفدار و … ، تبلیغات در گوگل با جستجوی هر عنوانی که مد نظر شماست و قرار گرفتن در رتبه 1 گوگل با هر عنوانی که شما بخواهید و … اشاره کرد .

همچنین تبلیغات در اپلیکیشن های پر طرفدار مردمی مثل اینتساگرام و تلگرام و سروش و … و ایجاد کانال های ارتباطی مستقیم با مردم ضمن افزایش محبوبیت و مقبولیت شما میتواند در تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف بر اساس هر شهر ، استان ، منطقه ، جنسیت ، سن و …. بسیار تاثیرگذار و مفید واقع شود . جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

تبلیغات انتخاباتی
چاپ کارتن پلاست انتخاباتی

چاپ کارتن پلاست انتخاباتی

چاپ کارتن پلاست انتخاباتی هم یکی دیگر از خدماتی است که کاندیداها و نمایندگان در زمان انتخابات تمایل بالایی به انجام آن دارند . کارتن پلاست های انتخاباتی در شکل های مختلف بریده میشوند و به نحوی که طرفداران شما میتوانند آن را در دست گرفته و محتوای خاص خود را میتوانید روی آن چاپ کنید . این محصول به دلیل اینکه سبک وزن است برای در دست گرفتن بسیار راحت است و همچنین چون از استحکام بالایی برخوردار است دچار خم شدن و شکسته شدن نمیشود . در نتیجه ماندگاری بالایی دارد و میتوانید آن را در کمپین های تبلیغاتی خود میان هواداران پخش کنید تا در یک گردهمایی یا راهپیمایی منظره ای پر از کارتن پلاست های تبلیغاتی و نام و نشان خودتان را ببینید .

Shop By Department